Розкрий свій ІТ-потенціал разом з
The Frontend Company

Що б не сталося, ми продовжуватимемо рухатися вперед і шукатимемо тих, хто поділяє наше бачення прогресу та інновацій. Разом ми створимо щось унікальне. Ми — лінія прогресу, і ми будемо просувати її вперед
Бачення
Стати front-end консалтинговою компанією №1 з продуктами, які використовують наш досвід і знання, щоб допомогти компаніям зі списку Fortune 500 розвивати свій бізнес.
Місія
Ми — лінія прогресу. Впровадження інтерфейсів, які відповідають бізнес-потребам клієнтів та очікуванням користувачів, одночасно прогнозуючи майбутні тенденції.
Бачення
Більше
Закрити
Бути однією із провідних компаній у світі з основним фокусом на Front-end розробці (Angular, React, UI/UX дизайн), яка базується в Україні. Чисельністю у 100 співробітників та клієнтами по всьому світу.
Місія
Більше
Закрити
Підсилити більше компаній завдяки нашому унікальному досвіду Front-end розробки, щоб надати інтерфейси наступного рівня, які матимуть позитивний вплив у світі.

Цінності

Одержимість
Більше
Закрити
Ми наймаємо людей, які люблять те, що вони роблять. Людей, яким подобається те, що вони роблять. Людей, які сприймають свою роботу не просто як роботу з 9 до 18, а як своє життя. Ми завжди забезпечуємо результати світового рівня для наших клієнтів завдяки чудовій комунікації. Ми одержимі якістю, термінами та цінністю.
Що від тебе вимагається?
Відмінна комунікація;
Професіоналізм є обов'язковим.
Це також означає відповідальність за свої слова та дії.
Що ти отримаєш?
Допомогу досвідчених колег;
Можливість працювати з командою пристрасних людей, які люблять свою роботу.
Прогрес
Більше
Закрити
Ми - лінія прогресу. Це стосується не тільки особистісного зростання, а й технологічного прогресу. Ми йдемо в ногу з часом, рухаючи всі галузі вперед. Ми робимо те, що не робить ніхто. Ми розробляємо наші продукти в цьому напрямку та інвестуємо в інновації. Крім того, ми пропонуємо необмежені можливості для професійного зростання. Ми даємо нашим співробітникам можливість розвиватися в обраному напрямку, а також отримати необхідний досвід. Ви можете пройти будь-який курс або отримати консультацію та підтримку колег. Щомісяця ми проводимо зустрічі по обміну досвідом, що є обов’язковим для всіх технічних спеціалістів. Сьогодення вимагає від нас постійного вдосконалення навичок, якості та процесів. Наша мета — створити чітке та просте бачення розвитку для кожного з наших співробітників.
Що від тебе вимагається?
Брати участь у щомісячних зустрічах та воркшопах з обміну знаннями;
Постійно вивчати щось нове.
Щодня вдосконалювати свої soft та hard навички;
Бути на крок попереду інших.
Що ти отримаєш?
Регулярні оцінки твоїх навичок;
Чіткі та зрозумілі KPI;
Щомісячні зустрічі з питань передачі знань;
Оплачений акаунт на Udemy;
Станеш частиною технічного прогресу;
Будеш працювати в компанії, яка на крок попереду інших.
Довіра
Більше
Закрити
Якщо ми не довіряємо людям, то ми не можемо дати їм свободу. Якщо ми не довіряємо працівнику, то ми не можемо працювати разом. У нас немає тайм-трекерів, які роблять скріншоти, рахують простій і тд. Ми поважаємо та довіряємо нашим співробітникам. Жодних тестів чи складних випробувальних термінів. Чітке бачення та зрозуміла місія компанії. Ми зосереджені на змістовній роботі. Кожен наш співробітник відповідальний і незалежний. Нікому не потрібно говорити, що і як робити. Або ви виконуєте свою роботу професійно, або ми не на одній хвилі. Побачив щось - скажи про це. Все має бути максимально просто для усіх: наших співробітників, клієнтів і користувачів. Горизонтальність відносин і відсутність бюрократії всередині компанії. Ми робимо нашу атмосферу вільною від токсичних людей на основі відкритості наших почуттів. Наша особливість - це пряме спілкування з кожним членом команди.
Що від тебе вимагається?
Сумлінно виконувати свою роботу;
Бути чесним і відкритим;.
Якщо у тебе є проблеми, пропозиції чи ідеї, ти говориш про це прямо;
Працювати так, як би тобі хотілось, щоб працювали на тебе.
Що ти отримаєш?
Лояльне керівництво;
Відкритих колег;
Довіру;
Пряме спілкування з усіма членами команди;
Ніхто не ускладнює твою роботу - чим простіше, тим краще.
Радість
Більше
Закрити
Робота є великою частиною нашого життя і ми повинні створити культуру, яка об’єднає таких пристрасних і радісних людей в одну компанію. Якщо ви не отримуєте задоволення від своєї роботи, можливо, вам потрібно змінити компанію та знайти свою пристрасть? У нас немає правил щодо місця розташування та часових поясів. Наші працівники мають бути територіально вільними. Не потрібно сидіти в офісі. Ви можете працювати вдома, в іншому місті чи навіть країні. У нас гнучкий графік і 100% remote. Кожен з нас відповідальний за те, що ми робимо. Якщо ми бачимо, що щось не так, ми говоримо про це, покращуємо, впливаємо на це. Люди самі задіяні в процеси.
Що від тебе вимагається?
Знайти радість у тому, що ти робиш;
Бути залученим у процеси.
Що ти отримаєш?
100% віддалену роботу;
Гнучкий графік;
Географічну свободу;
Роботу з людьми, яким також подобається те,
що вони роблять.
Ласкаво просимо до The Frontend Company (раніше відомої як AVA.codes). Ми є лінією прогресу, що впроваджує інтерфейси, які відповідають бізнес-потребам клієнтів та очікуванням користувачів, а також передбачаємо майбутні тенденції!

Професійний ріст

Окрім цікавого проєкту, безмежного росту та розвитку, ти отримаєш open-minded середовище і крутих колег, які завжди готові прийти на допомогу.
Щомісяця ми проводимо онлайн зустрічі, під час яких наші розробники та дизайнери обмінюються досвідом та цікавими кейсами, з якими стикаються на проєкті.
Ми зацікавлені в персональному рості кожного нашого працівника, тому дуже радіємо, коли колега проявляє бажання пройти курс на Udemi, і, звичайно, що фінансово допомагаємо йому в цьому покриваючи 100% витрат на навчання.

Next-level тімбілдінги

Ми зрозуміли, що крутий тімбілдінг не має бути чимось звичайним, а має стати таким, що запам’ятається на все життя. Тому ми вирішили зробити їх незабутніми.
Незабутня подорож до Карпат
Весела поїздка в Афіни

Про нас

The Frontend Company – це компанія нового формату. Ми вибрали віддалену роботу ще до того, як це стало мейнстрімом та зробили свободу філософією нашої команди. Вдягнув халат, налив кави … вжух…і ти на роботі!  Ніякого задушливого офісу, заторів та мінус 2 годин з життя на транспорт.
Дуже гнучкий графік та 100% remote
Більше
Закрити
Для нас не має значення, з якої точки планети ти працюєш і в який час прокидаєшся. Потрібно відвезти котика до ветеринара або зайнятися іншими справами в «робочі» години – це не проблема для нас. Ніхто не прив'язує співробітника до ноута ланцюгом.
Progress Calls двічі на рік
Більше
Закрити
Щоб тобі не довелося випрошувати підвищення або перегляд зарплати, ми самостійно ввели таку практику. Раз у 6 місяців зустрічаємося, оцінюємо успіхи та обговорюємо грошові питання.
Цікаві проєкти без реєстрації та SMS
Більше
Закрити
Біль розробника у 2к20-х – це legacy-проєкти. На них програмісти сумують, чахнуть та хочуть на ручки. Ми ставимо в основу не тільки money, але й joy. Тому нудоти в нас нема.
Класні клієнти
Більше
Закрити
Спілкування із замовниками завжди ведеться не через PM, а напряму. Нам важливо, щоб клієнт був адекватним та приємним. Тільки в сприятливих умовах ти прагнеш робити все круто та трішки більше.
Безпроблемний switch
Більше
Закрити
Ніхто не змусить тебе сидіти на обридлому проєкті або робити те, що не дає тобі прогресувати. У будь-який момент можна написати PM або сказати своєму тімліду про те, що хочеться танцювати змін. Ми 100% знайдемо задачу, яка відповідає твоїм бажанням, хардам та заданому напрямку розвитку.
Вузька спеціалізація
Більше
Закрити
Ми працюємо в проєктах, пов'язаних з автомобільною індустрією, охороною здоров'я, IT та електронним навчанням. У нас немає 1000 та 1 технології. Основний tech stack команди – це Angular і React.
Toxic-free команда
Більше
Закрити
Нам важливо, щоб в Slack не було холіварів. От чому ми ретельно підбираємо співробітників за soft skills. Чим крутіше твої комунікативні здібності, тим менше в тобі отрути та тим простіше команді працювати.
Чіткі ТЗ та зрозумілі завдання
Більше
Закрити
Ти завжди знаєш, що тобі робити, навіщо і як. У нас завжди структурований робочий процес, де немає хаосу, а потрібна інформація зібрана в єдиній базі даних. Зручно, заощаджує час та не потрібно смикати інших з усілякими дрібницями.
Ніяких драконівських таймтрекерів,
скриншотів та пресингу
Більше
Закрити
Ми поважаємо та довіряємо працівникам. Замість того, щоб розписувати робочий день похвилинно та стояти над тобою з хлистом, збирати big data з кількістю кліків мишки або робити скріншоти, у нас робочий час рахується максимально просто.
Горизонтальні відносини з командою та відсутність бюрократії
Більше
Закрити
Наша фішка – пряме спілкування з кожним членом команди. Не має сенсу прориватися крізь 10 начальників, щоб зв'язатися з CEO або Head of … (підстав своє). І в нас не потрібно писати декілька заяв, щоб оновити техніку, розв'язувати питання з бухгалтером або виконати іншу бюрократичну задачу.
Сильне ядро фахівців та code review
Більше
Закрити
Нам пощастило. У команді працюють middle та senior розробники, які діляться досвідом та допомагають іншим членам команди. Ти можеш без проблем обмінюватися інфою із кодерами, які працюють 3-5+ років, запросити code review та отримати унікальні знання.
Необмежені можливості для ТВОГО професійного зростання
Більше
Закрити
Ми ніколи не обрізаємо своїм співробітникам крила та даєму змогу розвиватися в обраному напрямку, а ще здобувати необхідний досвід. Ти можеш пройти будь-який курс, отримати пораду та підтримку колег, стати частиною чогось великого.

3 кроки для отримання Job offer

Це дзвінок, на якому ми познайомимось.

В тебе буде можливість розказати про себе та твій досвід.

Ти дізнаєшся про компанію, умови роботи, а також зрозумієш чи твої власні цінності співпадають з цінностями The Frontend Company
Тривалість
30-40 хв.
ОЗНАЙОМЧА СПІВБЕСІДА
Під час цього дзвінку ми поговоримо про твій технічний бекграунд.

Ти будеш мати змогу дізнатись більше про проєкт.
Тривалість
40-60 хв.
ТЕХНІЧНА СПІВБЕСІДА
Додатковий
етап
Якщо ти успішно пройшов попередніх два етапи, то останній - це знайомство з клієнтом. Наші замовники - це люди з США або Європи, тому цей дзвінок буде проходити англійською мовою.

Клієнт оцінить твої soft-skills, а також задасть декілька технічних запитань.
Тривалість
30-60 хв.
ДЗВІНОК З КЛІЄНТОМ

Активні вакансії

Middle/Senior React Developer
Middle/Senior Angular Developer

Відчуваєш, що наші серця бʼються в одному ритмі?

Не зволікай. Ми чекаємо на твоє CV!
Введіть ваше ім’я та прізвище
Введіть ваше ім’я та прізвище
Поле обов’язкове для заповнення
Поле обов’язкове для заповнення
Поле обов’язкове для заповнення
Поле обов’язкове для заповнення
By submitting this form you are agreeing with our privacy policy.
Thank you!
Your submission has been received!

Дякуємо за вашу інформацію. Вікторія незабаром зв’яжеться з вами.

Oops! Something went wrong while submitting the form.
Вікторія Довбаш
Head of HR & Recruitment
Middle/Senior Angular Developer
Наша компанія росте та прагне знайти в команду ще більше талановитих людей. Тому, WELCOME до нашого затишного web development світу!
Основні вимоги:
комерційний досвід з Angular 2+р;
рівень англійської- Upper-intermediate і вище (щоб мати змогу пройти технічну співбесіду та вільно спілкуватись з клієнтом англійською мовою).
Чому з нами тобі буде круто?
надаємо дійсно 100% remote без необхідності щодня/щомісяця бути в офісі;
progress calls двічі на рік без необхідності нагадувати про rate review керівництву;
ти можеш зробити switch проєкту без додаткових проблем чи штрафів (треба лише написати PM та попросити про зміну і ми підберемо роботуз урахуванням твоїх hard skills);
можливість безмежного кар'єрного зросту та code review, тому що наші працівники мають багатий комерційний досвід та відкриті для зворотного зв'язку;
з додаткових плюсів - відшкодування за платні курси, персональна карта професійного зросту та навчання, оплачений аккаунт на Udemy яким можна користуватись;
незабутні тімбілдинги за кордоном та подорожі країною, де ми багато спілкуємося та дізнаємось багато цікавого;
беремо на себе усе, що пов'язано з фінансами, вашою технікою та іншою бюрократією (тобі не потрібно морочитися з ФОПами (наш бухгалтер зробить все за тебе), кількістю ноутів для роботи чи займатись обліковими моментами). А ще, компанія повністю бере на себе всі витрати по підприємцю, тому домовляємось про чисту зарплатню;
ніяких токсиків, бо ми цінуємо здорові відносини між колегами й психологічний комфорт команди (ми приділяємо багато уваги soft skills, щоб усі могли домовитися один з одним без негативу).
Middle/Senior React Developer
Наша компанія росте та прагне знайти в команду ще більше талановитих людей. Тому, WELCOME до нашого затишного web development світу!
Основні вимоги:
комерційний досвід з React 2+р;
рівень англійської- Upper-intermediate і вище (щоб мати змогу пройти технічну співбесіду та вільно спілкуватись з клієнтом англійською мовою).
Чому з нами тобі буде круто?
надаємо дійсно 100% remote без необхідності щодня/щомісяця бути в офісі;
progress calls двічі на рік без необхідності нагадувати про rate review керівництву;
ти можеш зробити switch проєкту без додаткових проблем чи штрафів (треба лише написати PM та попросити про зміну і ми підберемо роботуз урахуванням твоїх hard skills);
можливість безмежного кар'єрного зросту та code review, тому що наші працівники мають багатий комерційний досвід та відкриті для зворотного зв'язку;
з додаткових плюсів - відшкодування за платні курси, персональна карта професійного зросту та навчання, оплачений аккаунт на Udemy яким можна користуватись;
незабутні тімбілдинги за кордоном та подорожі країною, де ми багато спілкуємося та дізнаємось багато цікавого;
беремо на себе усе, що пов'язано з фінансами, вашою технікою та іншою бюрократією (тобі не потрібно морочитися з ФОПами (наш бухгалтер зробить все за тебе), кількістю ноутів для роботи чи займатись обліковими моментами). А ще, компанія повністю бере на себе всі витрати по підприємцю, тому домовляємось про чисту зарплатню;
ніяких токсиків, бо ми цінуємо здорові відносини між колегами й психологічний комфорт команди (ми приділяємо багато уваги soft skills, щоб усі могли домовитися один з одним без негативу).